Hakkımızda

1997 yılında Rami Kuru Gıda ve Toptancılar Sitesi'nde kurulan firmamız, 2003 yılından beri Bayrampaşa Mega Center Toptancılar Sitesi'nde faaliyetine devam emektedir.

Üretime 2005 yılında Kastamonu ve Manisa Kula'da iki ayrı bölgede mütevazı şartlarda başlayan firmamız 2007 yılında Manisa Kula İlçesinde 4.000 m2 si kapalı olmak üzere 17.000 m2 lik bir alanda günlük 200 ton çiğ süt işleme kapasitesine sahip modern bir tesiste üretimini birleştirmiştir.

  

Ürünlerimiz İstanbul Bayrampaşa Mega Center Toptancılar Sitesi'ndeki merkezimizden her geçen gün genişlemekte olan dağıtım ağımızla nihai tüketiciye sunulmaktadır. Tüketicinin sağlıklı beslenmesi sorumluluğu ile hareket eden firmamız, hijyen kurallarını en üst seviyede tutarak, ürünlerini HACCP, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarında üretim yapmaktadır.

Tercih edilen ve örnek gösterilecek bir firma olmak için; Ekonomik fiyatlarla ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ticari ve vicdani ahlak kuralları çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak büyümek hedefimizdir.
 
Firmamız üretimini SELÇUK SÜT ÜRÜNLERİ, dağıtım ve pazarlamasını ÖZDEMİR KARDEŞLER GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ adı altında yapmaktadır.